Mieszkanie

UWAGA!
Możliwość wynajęcia naszego mieszkania mają tylko i wyłącznie nasi znajomi oraz osoby przez nie polecone.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną osobom, które trafiły tutaj przypadkowo, ale ze względu na prywatny charakter naszego apartamentu, nie możemy wynająć go nieznanym osobom.

 

Apartament jest położony w części lądowej miasta, na wysokim wzniesieniu, pod lasem.
Dzięki takiej lokalizacji, nasi goście mogą, korzystając z obszernej loggii, rozkoszować się wspaniałymi widokami na starą część Tisno, kanał oddzielający Murter, oraz na pełne morze usiane licznymi wysepkami.
Mieszkanie znajduje się w nowym budynku (8 mieszkań) na pierwszym piętrze, z prywatnym miejscem parkingowym i jest oddalone 200m od brzegu morza.
Gdyby ktoś planował urlop ze znajomymi, to istnieje możliwość skorzystania z mieszkania naszych znajomych, które znajduje się piętro niżej

W klimatyzowanym apartamencie jest wszystko co potrzebne (a może nawet więcej), do luksusowego spędzenia wspaniałych wakacji w chorwackiej Dalmacji

mieszkanie1

 

Co w mieszkaniu?

Hmm. No chyba wszystko co powinno być w domu, a sporo więcej niż można oczekiwać po wakacyjnym mieszkaniu. Nie jest to typowy apartament w nie za wysokim, chorwackim stylu, gdyż jest urządzony jak własne mieszkanie. Oprócz klimatyzacji, która jest urządzeniem niezbędnym w lecie, mieszkanie oferuje wiele niestandardowych atrakcji takich jak:

1. TV SAT z polskimi programami (TVP1 i 2, TVN, TVN24, Discovery, Disney i wiele innych) TNK
2. Dostęp do internetu 4Mbit
3. Sprzęt Audio/Video (Amplituner, DVD)
4. Grill elektryczny
5. W pełni wyposażona kuchnia ze zmywarką

 

This slideshow requires JavaScript.

 

Dla tych, którzy chcieliby wybrać się na wakacje większą grupą, mamy ciekawą propozycję. Piętro niżej znajduje się bliźniaczy apartament, który należy do naszych przyjaciół i jest dostępny również dla naszych gości po uprzednim zarezerwowaniu.

Dla wybitnie stadnych jednostek, dla których 8 miejsc do spania to za mało jest jeszcze opcja parter, czyli 6-cio osobowy apartament naszego znajomego Chorwata. Takie wieloosobowe wakacje należy planować odpowiednio wcześniej (początek roku), bo znalezienie wspólnego, wolnego terminu dla 2 czy 3 mieszkań może być problemem.